Dermoxen – Hemopran krem mbrojtës endorektal

(1 përshtypje mbi produktin)

1,350 Lekë

(Hemopran Protective Endrectal Cream)

Përshkrimi i Produktit

Produkt i indikuar si ndihmës për të trajtuar sindromën hemorroidale (hemorroide të jashtme dhe të brendshme) dhe irritimet e lëkurës dhe mukozës anale dhe perianale.

Falë formimit të një filmi mbrojtës dhe lubrifikues, parandalon acarimin e zakonshëm nga fërkimi në prani të hemorroideve, që shpesh shkaktohet nga kapsllëku, qendrimi ulur, shtatzënia, duke dhënë lehtësim nga dhimbjet, ndjesitë e djegies dhe kruajtjes. Formuluar me ekstrakte natyrale me veprim zbutës dhe freskues. Pa derivate të kortizonit, ngjyra dhe aromat sintetike.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Para përdorimit të produktit: pastroni me kujdes zonën anale dhe perianale me larës specifik dhe thajeni siç duhet.
 • Për të aplikuar produktin: hiqni kapakun dhe hiqni vulën e aluminit në vrimën e tubit, pastaj vidhosni kanalin e duhur të aplikuesit. Vendosni butësisht kanjulën në anus dhe ushtroni një presion të lehtë në tub, në mënyrë që të aplikoni sasinë e dëshiruar të produktit.
 • Pas përdorimit të produktit: hiqni kanjulën dhe lani siç duhet me sapun dhe ujë. Mbyllni tubin me kapakun e duhur. Kanjula është e ripërdorshme.
 • Përsëriteni trajtimin deri në 3-4 herë gjatë ditës, derisa simptomat të zhduken.
Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

35ml

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
1 përshtypje për Dermoxen – Hemopran krem mbrojtës endorektal
 • .

  Unë do e marrë sepse më duket i përshtatshëm

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART