Helenvita – Xhel për bebe për qetësimin e mishrave të dhëmbëve

840 Lekë

(Baby First teeth relief gel)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me ekstrakt kamomili, jamballi dhe xylitol
Xhel i butë dhe i sigurtë që jep qetësim të menjëhershëm të mishrave të dhëmbëve që shoqëron daljen e dhëmbëve të parë te bebet.

Përmban ekstrakt kamomili dhe jamballi, me veprim zbutës dhe relaksues, që qetëson me efektivitet.
Ekstrakti i mentes jep një ndjesi freskuese dhe qetësuese ndërsa xylitol zbut dhe mbron mishrat.

I sigurtë për përdorim oral
I testuar dermatologjikisht
Hipoalergjik
Pa sheqer ose substanca farmaceutike

Firma

Helenvita

Linja

Baby

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Helenvita – Xhel për bebe për qetësimin e mishrave të dhëmbëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART