Helenvita – Shampo për bebe për flokë dhe trup

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me ekstrakt pambuku & panthenol
Shampo larëse për flokët dhe trupin shumë e butë dhe delikate.
Përbërësit me origjinë natyrale respektojnë shtresën hidrolipidike delikate të lëkurës së bebes, duke reduktuar tharjen dhe irritimin e lëkurës.
Provitamina B5 zbut dhe hidraton lëkurën, ndërsa ekstrakti i pambukut, i pasur në vitamina zbut dhe qetëson lëkurën gjatë larjes.

Gjendet në paketim 300ml dhe 1 litër.

I testuar dermatologjikisht
Hipoalergjik
I testuar oftalmologjikisht
Pa SLS, SLES, sapun, paraben, vajra minerale dhe PEG

Firma

Helenvita

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Helenvita – Shampo për bebe për flokë dhe trup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART