- 20%

Helenvita – Qumësht trupi për bebe

Original price was: 1,540 Lekë.Current price is: 1,230 Lekë.

(Baby Body Milk)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me vaj boronice dhe ekstrakt pambuku
Emulsion i butë, i pasur me përbërës të përzgjedhur, ofron hidratim për lëkurën e ndjeshme të bebes, pas dushit.

Vaji i boronicës, i pasur me Omega 3 dhe Omega 6 si dhe ekstrakti i pambukut, forcon shtresën hidrolipidike të lëkurës të bebes, dhe në të njejtën kohë, e zbut dhe mbron nga inflamacioni.
Hidraton, mbron dhe forcon lëkurën e ndjeshme të bebeve.

I testuar dermatologjikisht
Hipoalergjik
Pa paraben, vajra minerale dhe PEG

 

Firma

Helenvita

Linja

Baby

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Helenvita – Qumësht trupi për bebe”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART