- 30%

Helenvita – Krem për bebe për skuqjet nga pelenat

830 Lekë

(Baby Nappy Rash)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Me vaj boronice & Bisabolol
Krem ideal për ndërrimin e pelenave, me përbërës që ndihmojnë në parandalimin, e skuqjeve nga pelenat dhe irritemeve të lëkurës.

Përmban 10% oksid zinku, që krijon një film mbrojtës, që izolon lëkurën nga papastërtitë dhe e mbron plotësisht nga lagështia dhe infeksionet, pa e dehidratuar lëkurën.
Vaji i boronicës dhe bisabololi, forcojnë shtresën hidrolipidike.

I testuar dermatologjikisht
Hipoalergjik
Pa paraben, vajra minerale dhe PEG

Firma

Helenvita

Linja

Baby

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Helenvita – Krem për bebe për skuqjet nga pelenat”

LART