Helenvita – Krem hidratues fytyre

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Helenvita – krem hidratues përmban:

 • Vitaminë A
 • Acidet yndyrore omega 3 dhe omega 6
 • Acid hialuronik
 • Urea
 • Allantoin
 • Pantenol

Këmbimi i vitaminës A dhe acideve yndyrore omega 3 dhe omega 6, forcon shtresën e jashtme të lëkurës, hidraton lëkurën dhe redukton tharjen, duke e bërë lëkurën më të lëmuar dhe të butë.
Vitamina E ofron mbrojtje të fuqishme anti-oksidante, dhe në të njejtën kohë, ruan elasticitetin e lëkurës.
Acidi hialuronik është i njohur për kontributin në elasticitetin e lëkurës.
Urea është një substancë natyrale higroskopike që hidraton në thellësi.
Allantoin & panthenol zbusin, dhe rrisin aftësinë e lëkurës për të ruajtur hidratimin.

Helenvita – krem hidratues është

 • pa silikon
 • pa paraben
 • pa vaj mineral
 • pa alergjen
 • I testuar dermatologjikisht
Firma

Helenvita

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Helenvita – Krem hidratues fytyre”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART