Hei Poa – Vaj Tahiti Monoi me Moringa Monoi

1,900 Lekë

(Tahiti Monoi Oil with Moringa Monoi 100ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Moringa Monoi oil është një eliksir i bukurisë dhe i rinise. Moringa Monoi është prodhuar nga macerimi i gjetheve te  Moringes  dhe lule Tiare në vaj kokosi. Moringa është një pemë mrekulli, e quajtur edhe «pema që nuk vdes kurrë» për shkak të rezistencës së saj të pabesueshme ndaj agresioneve të jashtme. Vaj Monoi hidraton, ushqen dhe zbukuron lëkurën dhe flokët. Aroma e saj e ngrohtë është një përzierje e agrumeve me aromë me vanilje dhe patchouli.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një masazh të lehtë në trup dhe/ose flokë

Nën 24°C, Monoi ngrin në mënyrë natyrale

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, MORINGA OLEIFERA LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, LIMONENE, AMYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, CITRAL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj Tahiti Monoi me Moringa Monoi”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART