Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi Oil me perla të arta

1,800 Lekë

(Pure Tahiti Monoï Oil Golden Mother of Pearl Enhancer)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një trajtim me të vërtetë i këndshëm, Pure Tahiti Monoi Oil me Perlat e Arta lë lëkurën dhe flokët të rrezatuar dhe të mëndafshta. Lëkura dhe flokët mbështillen në aromën delikate të luleve Tiare.

Lëkura është e ushqyer , e butë dhe e mbuluar me shkëlqim të artë.

 • Pa konservantë

Udhëzime mbi përdorimin

Në verë aplikojeni në trup për të shtuar nxirjen dhe shkëlqimin.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), MICA SILICA, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), BENZYL SALICYLATE, AMYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi Oil me perla të arta”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART