Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi me Tamanu

1,800 Lekë

(Pure Tahiti Monoï Oil With Tamanu 100ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përdorur në mjekësinë polineziane, Tamanu është i njohur për vetite e saj qetësuese. I kombinuar me vajin Tahiti Monoi, hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën. Parfumi i luleve të Tiarës lë lëkurën delikate aromatike.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të reduktuar pamjen e shenjave të strijave dhe plagëve, përdorni Tamanu Pure Tahiti Monoi Oil  duke masazhuar me butësi zonat e prekura. Në verë, përdorni Tamanu Pure Tahiti Monoi Oil për të zbutur dhe hidratuar  lëkurën tuaj pas ekspozimit ndaj diellit.

 

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, AMYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi me Tamanu”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART