Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi me aromë kokosi

1,600 Lekë

(Pure Tahiti Monoi Oil Coconut Scent)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëreni veten të perkedheleni me aromën e ëmbël dhe ekzotike të  kokosit Pure Tahiti Monoi Oil. Bërë nga njomja e luleve të freskëta Tiare në vaj Copra, vaji i Monoi është sekreti më i mirë i mbajtur nga Tahiti.

Një produkt për shumë perdorime, hidraton, ushqen, zbut dhe riparon lëkurën dhe flokët tuaj.

 • Pa ngjyrues artificiale
 • Pa konservante

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup dhe flokë me një masazh të lehtë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj Pure Tahiti Monoi me aromë kokosi”

LART