Hei Poa – Vaj për flokët Pure Monoi

1,600 Lekë

(Pure Monoi Oil Hair Treatment)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Falë efektit ushqyes dhe riparues të Monoi, Pure Monoi Hair Treatment është ideal për flokët e thatë ose të dëmtuar. Përzierja e Monoi Oil dhe një balsami ndihmon në parandalimin e tharjes së flokëve, siguron shkëlqim dhe lehtëson stilimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni si një maskë para larjes ose aplikoni një sasi të vogël në gjatësi dhe maja. Mund ta përdorni dhe në plazh për të mbrojtur flokët nga efektet e dëmshme të diellit dhe detit.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), PHYTANTRIOL, TOCOPHEROL, AQUA (WATER), AMYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj për flokët Pure Monoi”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART