Hei Poa – Vaj i thatë Monoi me aromë kokosi SPF 6

1,500 Lekë

(Coco Fragrance Tahiti Monoï Oil SPF 6)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje e ulët, Monoi vaj i thatë SPF 6 me aromë kokosi mbron efektivisht lëkurën tuaj nga efektet e diellit  (UVA dhe UVB). I pasur me vaj Tahiti Monoi, ky vaj i mëndafshtë i thatë hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj dhe përshpejton procesin e nxirjes për një lëkurë që shkëlqen. Lëkura është lehtësisht e parfumuar.

 • Pa konservantë
 • Pa alergenë
 • Pa agjentë ngjyrues
 • Pa vajra minerale
Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

SPF

6

INGREDIENTS MONOI DRY OIL COCO SPF6 : COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), PARFUM (FRAGRANCE), GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), TOCOPHEROL, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj i thatë Monoi me aromë kokosi SPF 6”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART