Hei Poa – Vaj i thatë me Monoi (SPF 15)

2,200 Lekë

(Dry Oil with Monoï SPF 15 150ml)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me një nivel mesatar mbrojtje, Monoi vaj i thatë SPF 15 mbron efektivisht lëkurën tuaj nga efektet e diellit (UVA dhe UVB). I pasur me vaj Tahiti Monoi, ky vaj i mëndafshtë i thatë hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj, duke e lënë me një shkëlqim të lehtë. Aromë delikate e luleve Tiare. Rezistent ndaj ujit.

 • Pa konservantë
 • Pa alergene
 • Pa ngjyrues
 • Pa vajra  minerale

Tundeni mirë para perdorimit

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

SPF

15

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, CYCLOPENTASILOXANE, ISOPROPYL MYRISTATE, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), ETHYLHEXYL SALICYLATE (OCTISALATE), TOCOPHERYL ACETATE, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, POLYBUTENE, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj i thatë me Monoi (SPF 15)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART