Hei Poa – Umuhei Tahiti Monoi Oil – Elixir Of Love 100ml

1,900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje sensualiteti  me një buqetë aromatike (Ananas, Lule te Miri , Ylang Ylang, Blue Ageratum, Sandalwood, Tiare dhe Rea Tahiti), Umuhei Tahiti Monoi Oil- Elixir of Love është mishërimi i bukurisë femërore dhe tundimit. Hidraton dhe parfumos lëkurën dhe flokët tuaj.

 • Pa konservante

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një masazh të lehtë në trup dhe flokë

Nën 24°C, Monoi ngurtësohet në mënyrë natyrale.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Umuhei Tahiti Monoi Oil – Elixir Of Love 100ml”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART