Hei Poa – Tropical Orchid Collection 100 ml

1,800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje hidratuese me një aromë të butë Orkid tropikal Monoi.

Hidraton, ushqen dhe sublimon lëkurën dhe flokët tuaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup dhe masazhojeni butësisht. Për përdorim në flokë, aplikojeni 20 minuta para larjes me shampo ose aplikoni një sasi të vogël në maja. Mos e shplani.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Fragrance), Gardenia Taitentis Flower Extract, Dendrobium Phalaenopsis Flower Extract, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hydroxycintronellal, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Tropical Orchid Collection 100 ml”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART