Hei Poa – Qumësht pas diellit

1,800 Lekë

(After Sun Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Freskues, falë përzierjes së Menthyl Lactate me veprim ftohës dhe Aloe Vera me veprim zbutës, Tahiti Monoi Oil After-Sun Milk zbut dhe lehtëson ndjesinë e të djegurit që mund të ndodhë pas ekspozimit në diell. I pasur me vaj Tahiti Monoi, hidraton dhe ushqen lëkurën. Phototan, përbërësi aktiv nxirës, zgjat në mënyrë efektive nxirjen. Tekstura e lehtë dhe fluide nuk e lë lëkurën të yndyrshme. Parfum i këndshëm i luleve të Tiarë-s.

 • Pa konservantë
 • Pa alergjenë
 • Pa vajra minerale

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në të gjithë trupin, pas ekspozimit në diell, dhe masazhojeni butësisht. Lëkura juaj do jetë e zbutur dhe e hidratuar.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, CETEARYL ALCOHOL, DICAPRYLYL CARBONATE, SORBITOL, PEG-8, MENTHYL LACTATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PASSIFLORA INCARNATA SEED OIL, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, ARGININE HCL, ORNITHINE HCL, TYROSINE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE, INULIN LAURYL CARBAMATE, CAPRYLYL GLYCOL, C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CELLULOSE GUM, SODIUM POLYACRYLATE, TOCOPHEROL, SODIUM BICARBONATE, TRIETHANOLAMINE, MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), SILICA, SILVER OXIDE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Qumësht pas diellit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART