Hei Poa – Pure Tahiti Monoi Oil me Roucou

1,900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me 100 herë më shumë beta-carotene se karrota, vaj Roucou është i njohur për stimulimin e prodhimit të melaninës, pigment natyral që jep ngjyrën e lëkurës dhe lehtëson nxirjen.

Një trajtim hidratues dhe ushqyes, Pure Tahiti Roucou Monoi Oil përgatit lëkurën për ekspozim ndaj diellit dhe siguron që zgjatja juaj e zgjatur zgjat më shumë.

Udhëzime mbi përdorimin

Në verë, aplikoni Pure Tahiti Roucou Monoi Oil AO në trupin tuaj dy herë në ditë për të përgatitur lëkurën tuaj për ekspozimin ndaj diellit dhe për të siguruar një nxirje më të qëndrueshme.

Nën 24°C, Monoi ngurtësohet në mënyrë natyrale.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, AMYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Pure Tahiti Monoi Oil me Roucou”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART