Hei Poa – Pure Tahiti Monoi Oil me aromë nga lulja Tiara

1,600 Lekë

(Pure Tahiti Monoï Oil Tiara Scent)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Produkti më i shitur i markës Hei Poa dhe i njohur lehtësisht nga lulja Tiare në shishe, një garanci për cilësinë dhe origjinalitetin e saj, Tiare-scented Pure Tahiti Monoi Oil është bërë nga njomja e luleve të freskëta Tiare në vaj copra. Ajo lë lëkurën dhe flokët me aromë delikate.

Një produkt për shumë përdorime, Monoi Oil përdoret për masazh, si dhe për kujdesin e lëkurës dhe flokëve. Përmban elemente thelbësore (Omega 9 dhe 6 acide yndyrore, acid laurik dhe tokoferol), hidraton, ushqen dhe riparon lëkurën dhe flokun tuaj.

 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa konservantë

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim në trup, aplikojeni me një masazh të butë. Për përdorim në flokë, aplikojeni dhe lëreni për 20 minuta para larjest të flokëve, ose shpërndani një sasi të vogël në gjatësi dhe maja të dëmtuara pas larjes. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, AMYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Pure Tahiti Monoi Oil me aromë nga lulja Tiara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART