Hei Poa – Monoi qumësht (SPF 30)

2,600 Lekë

(Monoi Milk SPf 30)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Me një nivel të lartë mbrojtje, Monoi qumësht SPF 30 mbron efektivisht lëkurën tuaj nga efektet e diellit (UVA dhe UVB). Tekstura fluide dhe jo e yndyrshme e lë lëkurën të butë. Aromë delikate e luleve Tiare. Rezistent ndaj ujit.

 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa paraben
 • Pa alergenë
 • Pa fenoksietanol

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

SPF

30

AQUA (WATER), OCTOCRYLENE, CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARETH-6 OLIVATE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID (ENSULIZOLE), POLYSILICONE-15, GLYCERIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), TRIETHANOLAMINE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, TRILINOLEIN, TRIOLEIN, TRIPALMITIN, TRILINOLENIN, TRISTEARIN, TRIARACHIDIN, TOCOPHEROL, C30- 45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, POLYBUTENE, XANTHAN GUM, BHT, POTASSIUM SORBATE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Monoi qumësht (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART