Hei Poa – Happy Tahiti Monoi Oil

1,900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Zbuloni recetën origjinale të vajit të pastër Monoi, me një përzierje të këndshme lulesh, frutash, me aromë druri dhe vanilje. Një aromë për tu shijuar nga të gjitha shqisat.

Ky vaj shumë-përdorimësh për flokët dhe trupin mbron dhe ushqen lëkurën.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL ; PARFUM (FRAGRANCE) ; GARDENIA TAHITENSIS FLOWER EXTRACT ; TOCOPHEROL ; BENZYL SALICYLATE ; LINALOOL ; BENZYL ALCOHOL ; BENZYL BENZOATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Happy Tahiti Monoi Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART