Hei Poa – Vaj i thatë Monoi (SPF 50)

3,300 Lekë

(Dry Oil with Monoï SPF50)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Me një nivel të lartë mbrojtje, Monoi vaj i thatë SPF 50 mbron efektivisht lëkurën tuaj nga efektet e diellit (UVA dhe UVB). I pasur me vaj Tahiti Monoi, ky vaj i mëndafshtë i thatë hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj, duke e lënë me një shkëlqim të lehtë. Aromë delikate e luleve Tiare. Rezistent ndaj ujit.

 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa konservantë
 • Pa alergenë

I përshtatshëm për lëkurat e çelëta që janë ekstremisht të ndjeshme ndaj diellit.

Firma

Hei Poa

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hei Poa – Vaj i thatë Monoi (SPF 50)”

LART