HealthPoint – Spray ngrohës dhe zbutës për muskujt

500 Lekë

(Soothing Heat Spray)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ngroh, zbut dhe rifreskon muskujt e lodhur. Mund të përdoret pas sportit ose ushtrimeve.

Udhëzime mbi përdorimin

Mbajeni 20cm nga zona që do e trajtoni për një maksimum prej 3 sekondash. Lëreni të thahet. Vazhdoni trajtimin nëse simptomat vazhdojnë. Mos e aplikoni më shumë se dy herë në të njejtën zonë.

Firma

HealthPoint

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HealthPoint – Spray ngrohës dhe zbutës për muskujt”

LART