Healthpoint – Ngjitëse për shërimin e herpesit

450 Lekë

(Cold Sore Patches)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ngjitëset për buzë Lip Care Cold Sore Patches janë formuluar specifikisht për të ndihmuar në mbrojtjen dhe shërimin e herpesit në buzë. Make-up ose buzëkuqi mund të aplikohet  mbi të në mënyrë që të mos jetë e dukshme. Kini kujdes që lyerja me krem ose buzëkuq poshtë ngjitëses mund të mos lejojë ankerplastin të ngjitet.

Udhëzime mbi përdorimin

Sigurohuni që zona është e pastër dhe e thatë para se ta aplikoni.
Mos e përdorni bashkë me kremra ose pomada të tjera.

Firma

HealthPoint

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

14

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Healthpoint – Ngjitëse për shërimin e herpesit”

LART