- 20%

Health Aid – Vitamin D3 1000IU (spray)

1,840 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Health Aid – Vitamin D3 1000iu

Vitamina D3 është një vitaminë  që kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar, shfrytëzimin e kalciumit dhe fosforit, mirëmbajtjen e kockave normale, funksionimin normal të muskujve, mirëmbajtjen e dhëmbëve, dhe gjithashtu kontribuon në nivelet normale të kalciumit në gjak.  Së bashku me kalciumin, Vitamina D gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e humbjes së mineraleve të kockave tek gratë pas menopauzës.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: Një spërkatje çdo ditë në gojë për përthithje të mirë dhe të shpejtë.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.
Vetëm për përdorim oral.

Firma

Health Aid

Mosha

12+

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Bulking Agent (water), Natural Sweetener (xylitol), Vitamin D3 (cholecalciferol), Emulsifier (soy lecithin), Natural Preservative (potassium sorbate), Flavour Enhancer (peppermint oil).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – Vitamin D3 1000IU (spray)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART