- 20%

Health Aid – Serrapeptase 60,000 IU

Original price was: 1,950 Lekë.Current price is: 1,560 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Health Aid – Serrapeptase 60,000 IU

Serrapeptaza është një enzimë proteolitike me veti të dobishme në rastet e inflamacionit dhe enjtjes. Është një përbërës natyral alternativ për dhimbjet. Mbështet kyçet dhe muskujt, veçanërisht në rastet e lëndimeve. Pa efekte anësore të padëshiruara.

Ideale për atletët, njerëzit e prirur ndaj lëndimeve dhe ata me probleme kronike me muskujt, tendinat dhe kyçet.

Kjo enzimë e fuqishme ndihmon në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të lëngjeve në trup, nyje, muskuj të shëndetshëm dhe mund të ndihmojë në luftimin e enjtjeve të lidhura me lëndime të ndryshme.

 • Kapsulat Serrapeptase mund të ndihmojnë në uljen e inflamacionit të shkaktuar nga lëndime të ndryshme
 • Ndihmojnë në reduktimin e dhimbjeve të lidhura me lëndimet
 • Mund të ndihmojë në uljen e inflamacionit
 • Mund të jenë të dobishme në reduktimin e stresit të shkaktuar nga lëndimet e përsëritura të lëvizjes
 • Mund të ndihmojë në përmirësimin e efektivitetit të antibiotikëve gjatë infeksionit bakterial

Kapsulat Serrapeptase janë të sigurta për t’u marrë çdo ditë për shëndetin dhe mirëqenien e përgjithshme, por është më e dobishme gjatë kohëve të lëndimit ose gjatë procesit të plakjes për të ndihmuar në uljen e dhimbjes dhe inflamacionit.

Pa gluten, grurë, qumësht, sheqer, kripë, ngjyrues artificiale, konservues dhe aromatizues.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, rekomandohet një kapsulë në ditë me stomak bosh.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Firma

Health Aid

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Bulking agent (dicalcium phosphate), Veg. Capsule (vegetable cellulose), serrapeptase, anti-caking agent (vegetable magnesium stearate, silicon dioxide)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – Serrapeptase 60,000 IU”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART