- 20%

Health Aid – Male Max

3,992 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Health Aid Male Max është një shtesë ushqimore e dizenjuar për shëndetin seksual të meshkujve.

Formula përmban ekstrakte bimësh tonike, energjizuese dhe afrodiziake të cilat veprojnë së bashku për një shëndet të mirë seksual të meshkujve.

 • Muira Puama eshte nje afrodiziak natyral, i cili përmirëson performancën dhe ndjeshmerinë.
 • Guarana ndihmon në rritjen e qarkullimit të gjakut duke përmirësuar funksionin erektil dhe vepron si stimulues tonik falë përmbajtjes së kafeinës.
 • Saw palmeto ndihmon në një funksion më të mirë të hormoneve, sidomos të prostatës.
 • Mucuna Puriens ndihmon në rritjen e dëshirës (libidos) dhe ndihmon në reduktimin e stresit.
 • Maca ndihmon impotencën, rivendos dëshirën (libidon) dhe shërben si afrodiziak.

Formula ndihmon në përmirësimin e seksit, përmirësimin e performancës seksuale, pengon ejakulimin e parakohshëm dhe rrit energjinë dhe stimulimin. Ektraktet ndihmojnë në hapjen e enëve të gjakut që rezulton në më shumë stimulim.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe personat mbi 18 vjeç rekomandohet 1 deri ne 2 tableta në ditë. Mos të merret nga personat me presion të lartë të gjakut. I përshtatshëm për veganet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Health Aid

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

30

Përbërësit për tabletë

Components Content

Standardized Asian (Panax) Ginseng Extract 2: 1 (Root): (Min 5% Ginsenosides)

250mg
Damiana Extract 4: 1 (Leaf) 100mg
Standardized Ashwagandha Extract (Root) Min 15% withanolides 1% alkaloids 150mg
Maca Extract 5: 1 (Root) 100mg
Mucuna Puriens Extract 4: 1 (Seed) 100mg
Pussy Willow Extract 4: 1 (Bark) 60mg
Muira Puama Extract 4: 1 (Seed) 100mg
Cinnamon Extract (Bark) 50mg
Guarana Extract 4: 1 (Seed) 100mg
Kola Nut Extract 4: 1 (Seed) 50mg
Pumkin Extract 4: 1 (Seed) 100mg

Standardized Tribulus Terrestris Extract (Fruit & Root) (Min 40% saponins)

25mg
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – Male Max”

LART