Health Aid – Livercare

3,400 Lekë

Suplement për detoksifikimin, pastrimin dhe mirëmbajtjen e një mëlçie të shëndetshme.

Përshkrimi i Produktit

Health Aid – Livercare

Mëlçia është qendra metabolike për trupin, përgjegjëse për përpunimin e pjesës më të madhe të mbetjeve metabolike të trupit. Mëlçia e përpunon këtë përmes dy mekanizmave kryesorë, të njohur si detoksifikimi i fazës 1 dhe faza 2.

Zgjedhjet moderne të stilit të jetesës mund ta detyrojnë mëlçinë të punojë shumë; dhe mbështetja ushqyese mund të jetë e dobishme që ajo të funksionojë në mënyrë optimale.

Livercare është suplement me përbërje të avancuar me aminoacide që ndihmojnë në mënyrë natyrale në pastrimin dhe stimulimin e mëlçisë duke larguar toksinat.

I domosdoshëm për ata që konsumojnë sasi të mëdha alkooli për ata që duan të mbajnë mëlçinë të pastër dhe të detoksifikojnë trupin e tyre.

Përbërësit kryesor:

 • Milk Thistle (Gambaku) nxit rigjenerimin e qelizave të dëmtuara me veti antioksidante.
 • Luleradhiqe (Agrioradiko) tonik, detoksifikues i organizmit, përmirësues i funksionit të mëlçisë, diuretik i shkëlqyer.
 • Angjinarja mbron dhe pastron mëlçinë, mbështet tretjen.
 • Shafrani i Indisë (Kurkumi)  antioksidant anti-inflamator kundër radikalëve të lira.

Health Aid Livercare është:

 • Pa maja, gluten , grurë , niseshte dhe bulmet.
 • Pa sheqer ose kripë të shtuar.
 • Pa ngjyrues artificialë, konservant dhe aroma.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 16 vjeç, dy tableta Livercare në ditë.
Kujdes! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.
Firma

Health Aid

Mosha

16+

Forma

Tableta

Sasia

60

Sasia për shërbim% DV*
Milk Thistle Seed Powder (Silybum marianum) 250 mg -
Dandelion Root Powder (Taraxacum officinale) 100 mg -
Barberry Root Powder (Berberis vulgaris)100 mg -
Turmeric (Curcumin) Powder (Curcuma longa) 100 mg -
Artichoke Powder (Cynara scolymus) Choline Citrate100 mg -
Choline Citrate 100 mg -
Inositol100 mg -
Taurine100 mg-
Methionine 100 mg-
* % Vlera ditore

Bulking Agent (di-calcium phosphate, microcrystalline cellulose), Choline Dihydrate Citrate, Inositol, L-Cysteine HCL, L-Glutamine, L-Methionine, Milk Thistle Extract (Silybum marianum), Curcumin Extract (Curcuma longa), Dandelion Root (Taraxacum officinalis), Vitamin B3 (nicotinamide), Anti-caking Agents (veg.magnesium stearate, veg. stearic acid), Artichoke Leaf Powder (Cynara scolymus), Vitamin B5 (calcium d-pantothenate), Beta Carotene, Vitamin B6 (pyridoxine HCL), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B1 (thiamine), Folic Acid, Vitamin B12 (cyanocobalamin), Binding agents [acacia, polyvinylpyrrolidone (PVP)]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – Livercare”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART