- 20%

Health Aid – Gentleman’s Three

3,120 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Që nga lashtësia, burrat kanë kërkuar  të gjejnë mënyra natyrale për të përmirësuar vitalitetin, performancën dhe kënaqësinë e tyre. Më në fund, kërkimi ka mbaruar. Gentlemen’s 3 ™ është një kombinim unik i bimëve më të fuqishme dhe të dobishme në botë për burrat. Formuluar nga një prej laboratorëve më të respektuar të Anglisë, Gentlemen’s 3 është një kombinim sinergjik i Muira Puama, Saw Palmetto dhe Panax Ginseng në një bazë të vajit të farave të kungullit dhe zinkut.

Cfare është në Gentlemen’s 3 ™?

 • Muira Puama
  E njohur nga  Indianët si dru potencial, Muira Puama është një nga bimët më të çmuara të pyllit të shiut. Kohët e fundit, Muira Puama ka ngjallur një interes të madh midis studiuesve në Francë, të cilët po eksplorojnë përfitimet e shumta shëndetësore për burrat.
 • Koregin®
  Koregin është bërë nga ekstrakti më i mirë i rrënjës Koreane Panax Ginseng. I njohur si “Mbreti i Bimeve” dhe i dashur nga Kinezët për më shumë se 5000 vjet për rritjen e gjallërisë, Ginsengu Korean është bima më e përdorur në botë.
 • Saw Palmetto
  Saw Palmetto, indigjene në Florida, u zbulua fillimisht nga amerikanët vendas. Saw Palmetto tani është një nga bimët më të preferuara për burra, përdoret si një shtesë ushqimore në Shtetet e Bashkuara dhe e përshkruar gjerësisht si ilaç në Evropë.

Kujdes: Vetem per te rritur.

 • Pa OMGJ, maja, gluten, sheqer, kripë, ngjyrues artificialë, konservantë dhe aromatizues

Udhëzime mbi përdorim

Rekomandohet të përdoret 1 kapsulë në ditë në zgjim, 20 minuta para ushqimit.

Firma

Health Aid

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – Gentleman’s Three”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART