- 20%

Health Aid – GarciaSlim, suplement për dobësim

2,920 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Garcinia Cambogia është një frut tropikal i rritur në juglindje të Azisë, Indisë dhe Afrikës i cili ngjan me një kungull të vogël. Ekstrakti i frutit është përdorur për shumë vite për të ndihmuar në humbjen në peshë, pasi përmban në mënyrë natyrale një përbërës aktiv të quajtur acid hidroksicitrik (HCA), i cili ndihmon të bllokojë sintezën e yndyrnave dhe reduktojë oreksin. Health Aid GarciaSlim kombinon ekstrakt Garcinia Camboga me esktrakt xhinxheri , për vetitë stimuluese të tretjes dhe krom, për të mbajtur metabolizmin dhe glukozën  në gjak në nivele normale.

Për çfarë përdoren tabletat GarciSlim?

 • E dobishme për të reduktuar oreksin
 • E dobishme për të penguar biosintezën e yndyrnave
 • Mban në nivele normale glukozën në gjak
 • Mund të ndihmojë mbajtjen në nivel të kolesterolit
 • I dobishëm për të stimuluar tretjen
 • Më i efektshëm nëse kombinohet me një dietë të kontrolluar dhe aktivitet fizk të rregullt.

HealthAid GarciaSlim tableta mund të jetë i dobishëm për:

 • Personat që duan të reduktojnë oreksin
 • Personat që kanë uri për ushqimet e ëmbla
 • Ato që duan të mbajnë një peshë të shëndetshme
 • Personat që duan të mbajnë nivele normale të glukozës në gjak

Pa gluten, pa sojë, pa kripë, pa maja, pa ngjyrues dhe konservantë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë 30 minuta para ushqimit. Mund të rritet doza në dy tableta nëse është e nevojshme.

Firma

Health Aid

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – GarciaSlim, suplement për dobësim”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART