- 20%

Health Aid – BrainVit

Original price was: 4,030 Lekë.Current price is: 3,224 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Health Aid – BrainVit

Truri, organi më vital në trup, ka nevojë për lëndë ushqyese për të mbështetur funksionin e tij. Për shkak të presioneve të jetesës moderne, stresit dhe moshës, aftësia e trurit për të funksionuar në mënyrë optimale shpesh dëmtohet. Tabletat Brainvit përmbajnë vitamina të zgjedhura, aminoacide, antioksidantë që kontribuojnë në mirëmbajtjen e rrjedhës së mirë të gjakut në dhe nga truri, duke ndihmuar në fokusimin e trurit, kujtesën dhe njohuritë.
Tabletat Brainvit mund të merren për të ndihmuar në ruajtjen dhe rivendosjen e shëndetit të trurit nga ata që mund të përballen me periudha sfiduese mendore.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 16 vjeç, dy tableta në ditë pas ushqimit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Firma

Health Aid

Mosha

15+

Forma

Tableta

Sasia

60

NutrientëtPërbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 spërkatje)% DDR*
Vitamin C 30mg38
Riboflavin0.35mg25
Vitamin B6 0.5mg36
Folic Acid 40µg20
Vitamin B12 1000µg40000
DDR - Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Bulking Agent (water), Sugar & Sweetener (fructose, sucralose), Vitamin C (ascorbic acid, sodium ascorbate), Vitamin B12 (cyanocobalamin), Flavour Enhancer (natural orange flavour), Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Riboflavin (vitamin B2), Preservative (potassium sorbate), Folic Acid.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Health Aid – BrainVit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART