Halset – Spray për fytin

(1 përshtypje mbi produktin)

730 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Membrana e mukozës së kavitetit oral dhe fytit mund të jetë e ekspozuar ndaj irrimit gjatë të ftohtit, ajrit të thatë ose të ndotur. Kjo mund të çojë në dhimbje fyti ose vëshirësi në gëlltitje, të cilat mund të jenë shenja të ftohjes.

Halset Spray

 • Lubrifikon dhe zbut membranën e mukozës së kavitetit oral dhe fytit
 • Qetëson fytin duke formuar një film mbrojtës
 • Promovon rigjenerimin
 • Mund të administrohet nga mosha 3 vjeç
 • Pa sheqer dhe alkool
 • pH neutral

Halset spraj përmban pantenol, e cila është substance anti-inflamatore dhe riparuese. Vaji i mentes i jep shije të këndshme.

Dozimi

 • Të rriturit: 2 sprucime 3 herë në ditë
 • Fëmijët (3-15 vjeç): 1 sprucim 2herë në ditë
Firma

Gebro Pharma

Mosha

3+

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Halset – Spray për fytin
 • .

  Shume I mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART