- 20%

Haliborange – Softies Omega 3 & Multivitamins

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Haliborange Softies Omega 3 & Multivitamins

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë! Haliborange Multivitamin & Omega-3 Softies janë një mënyrë e shijshme që fëmija juaj të marrë disa vitamina thelbësore që i nevojiten çdo ditë. Përmban 8 vitamina esenciale.

Departamenti i Shëndetit në Mbretërinë e Bashkuar rekomandon që të gjithë fëmijët nga 6 muaj deri në 5 vjeç të marrin suplemente në formën e vitaminave A, C dhe D.

I përshtatshëm për moshën 3-12 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët mbi 3 vjeç të marrin 1-2 Softies gummies në ditë.

Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

Ruani produktin në një vend të freskët dhe të thatë, nën 25°C.

Kujdes! Shtesat ushqimore synojnë të plotësojnë dietën dhe nuk duhet të konsiderohen si zëvendësues i një diete të larmishme dhe një stili jetese të shëndetshëm.

Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Haribo

Sasia

30

Informacione ushqyese
Për 1 Softie%NRV**
Vaji i farës së lirit220 mg
Sigurimi i lëndëve ushqyese Omega-3 ALA100mg
Vitamina A400 µg RE50
Vitamina D2.5 µg50
Vitamina E6 mg α-TE50
Vitamina C60 mg75
Niacin8 mg NE50
Vitamina B61.4 mg100
Pantothenic Acid (Vitamin B5)6 mg100
Vitamina B122.5 µg100
**NRV = Vlera referuese e lëndës ushqyese

Glucose syrup, Sugar, Bovine Gelatin, Flaxseed oil, L-Ascorbic Acid, D-Calcium Pantothenate, DL-alpha-tocopheryl acetate, Nicotinamide, Retinyl Acetate, Pyridoxine Hydrochloride, Cholecalciferol, Cyanocobalamin, Gelling Agent: Pectin, Maltodextrin, Acid: Citric Acid, Natural Flavouring, Vegetable oils: Coconut, Canola; Glazing Agent: Carnauba Wax, Colour: Carmine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Softies Omega 3 & Multivitamins”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART