- 20%

Haliborange – Softies Calcium & Vitamin D (3-12 vjeç)

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Softies Calcium & Vitamin D

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë! Xhelatinat e buta Haliborange  me kalcium dhe vitaminë D janë një mënyrë e shijshme që fëmija juaj të marrë këto lëndë ushqyese thelbësore që i nevojiten çdo ditë.

 • Përmban 100% të vlerës së rekomanduar ditore të vitaminës D , thelbësore për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët.
 • Kockat & Dhëmbët
 • Përmban kalcium dhe vitaminë D.
 • E përshtatshme për 3-12 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët mbi 3 vjeç marrin 1-2 xhelatina të buta me shije frutash në ditë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Haribo

Sasia

30 Kapsula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Softies Calcium & Vitamin D (3-12 vjeç)”

Glucose Syrup, Sugar, Calcium Phosphate, Gelatine (Bovine), Maltodextrin, Gelling Agent: Pectin, Acid (Citric Acid, Malic Acid), Natural Flavourings, Glazing Agents: Vegetable Oils (Coconut, Rapeseed), Carnauba Wax, Vitamin D Prep (Cholecalciferol, Medium Chain Triglycerides), Colour: Carmines

Vitamina D 5 μg   100
Kalcium 140 mg   18
**NRV = Vlera e referencës së lëndëve ushqyese

0/5 (0 Reviews)

LART