- 20%

Haliborange – Omega-3 DHA (3-12 vjeç)

2,240 Lekë

Për një sistem nervor të shëndetshëm.

Përshkrimi i Produktit

Omega-3 DHA with Vitamin A, C & D

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë!  Gjatë 12 viteve të para të jetës së një fëmije, kërkesat ushqimore janë veçanërisht të larta. Kjo është arsyeja pse eshte formuluar posaçërisht Omega-3 për fëmijët 3-12 vjeç për të ndihmuar në mbështetjen e shëndetit dhe mirëqenies.  Frutat e portokallit kanë shije të shijshme dhe ofrojnë vitamina A, C, D & E me nivele të larta të acideve yndyrore thelbësore Omega-3 të cilat ndihmojnë në mbështetjen e funksionit të trurit.

 • Efekti i dobishëm për trurin arrihet me marrjen ditore prej 250 mg DHA.
 • I përshtatshëm për 3-12 vjeç
 • Përmban: Omega 3 DHA, Vitamine C, Vitamine E, Vitamine A, Vitamine D.

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët mbi tre vjeç mund të marrin dy ose deri në tre kapsula në ditë. Përtypni kapsulat  për të ndjerë  shijen e frutave. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Kapsula të përtypshme

Sasia

90 Kapsula

Capsule Shell (Glycerol, Gelatine, Flavour: Orange Oil; Maize Starch, Microcrystalline Cellulose, Colours: Iron Oxide Pastes (Iron Oxide, Glycerol), Titanium Dioxide Paste (Titanium Dioxide, Glycerol); Sweetener: Sucralose), Fish Oil, Fractionated Palm Oil, Sweeteners: Mannitol, Sucralose, Ascorbic Acid, Fractionated Vegetable Oil (Coconut Oil/Palm Oil), Flavours: Orange Oil, Lemon Oil, DL Alpha Tocopherol, Vitamin A Prep. (Retinyl Palmitate, DL Alpha Tocopherol), Vitamin D Prep. (Fractionated Vegetable Oil, Cholecalciferol, DL Alpha Tocopherol)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Omega-3 DHA (3-12 vjeç)”

LART