Haliborange – Multivitamins Calcium & Iron (3 vjec+)

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Multivitamins Calcium & Iron

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë! Multivitamina përtypëse Haliborange janë një mënyrë e shijshme që fëmija juaj të marrë vitamina dhe minerale të rëndësishme që i nevojiten çdo ditë. Një multivitaminë e ekuilibruar me minerale për kockat, dhëmbët dhe mbështetjen e përditshme.

 • Pa ngjyra apo shije artificiale.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët.
 • Përmban: Kalcium, Vitamine A, Vitamine B2, Vitamine D, Omega-3, Vitamine B1, Vitamine C, Hekur.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për fëmijët 3-6 vjec: Përtypni 1 tabletë.
 • Për fëmijët 7-12 vjec : Përtypni 1-2 tableta në ditë.

Kujdes: Përmban hekur i cili mund të jetë i dëmshëm nëse tejkalohet doza e rekomanduar.

Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

30 Tableta

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Multivitamins Calcium & Iron (3 vjec+)”

Calcium Carbonate Prep. (Calcium Carbonate, Maltodextrin), Sugar (Sucrose, Maltodextrin) Vitamin C Prep. (Ascorbic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose), Ferrous Fumarate (Ferrous Fumarate, Mono- and, Diglycerides of Fatty Acids), Niacinamide Prep. (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Niacinamide), Flavours: Orange (with Lactose (Milk)), Lemon, Stearic Acid, Vitamin B2 Prep. (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Riboflavin, Corn Starch), Vitamin B1 Prep. (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Thiamin), Silicon Dioxide, Vitamin A Prep. (Sucrose, Maize Starch, Acacia Gum, Retinyl Acetate, DLAlphaTocopherol), Vitamin B6 Prep. (Mono- and Diglycerides of Fatty Acids, Vitamin B6), Magnesium Stearate, Sweetener: Sucralose, Vitamin D Prep. (Sucrose, Acacia Gum, Corn Starch, Palm Oil, Vitamin D, DLAlphaTocopherol)

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART