- 20%

Haliborange – Iron & Vitamin C (3-12 vjeç)

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Iron & Vitamin C

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë! Xhelatinat e buta Haliborange Iron janë një mënyrë e shijshme për të mbështetur nivelet e energjisë së fëmijës suaj dhe për të reduktuar lodhjen dhe lodhjen ekstreme që vjen nga sforcimet ose sëmundjet.

Përmban Hekur dhe Vitaminë C.

Hekuri kontribuon në:

 • Reduktimin e lodhjes dhe lodhjes
 • Formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës
 • Metabolizmin normal të energjisë

Vitamina C:

 • Rrit absorbimin e hekurit
 • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

I përshtatshëm për fëmijë 3-12 vjec.

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët mbi 3 vjeç marrin 1 xhelatinë të përtypshme në ditë.

Mos i tejkaloni udhëzimet e rekomanduara për marrjen e këtij suplementi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Haribo

Sasia

30 Tableta

Glucose Syrup, Sugar, Dextrose, Gelling Agent (Pectin), Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Ferric Sodium EDTA, Concentrated Purple Carrot Juice, Strawberry Flavouring, Acid (Citric Acid), Acidity Regulator (Sodium Citrate), Vegetable oils (Palm, Coconut), Glazing Agent (Carnauba Wax).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Iron & Vitamin C (3-12 vjeç)”

LART