- 20%

Haliborange – Happy Tummies Immune Support Softies (3-12 vjeç)

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Happy Tummies Immune Support Softies

Të gjithë duam që të vegjlit tanë të shkëlqejnë në jetë! Haliborange Happy Tummies Softies janë një mënyrë e shijshme për të siguruar disa baktere miqësore dhe për të rritur marrjen e tyre. Vitamina C e shtuar mbështet sistemin e tyre imunitar.

 • E përshtatshme për moshat 3-12 vjeç

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët mbi 3 vjeç marrin 2 Softies frutash çdo ditë.

Kujdes: Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, nën 25°C. Suplementet ushqimore synojnë të plotësojnë dietën dhe nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme ose një mënyrë jetese të shëndetshme.

Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Haribo

Sasia

30 Kapsula

Glucose Syrup, Sugar, Gelatine (Bovine), Sweetener (Sorbitol), Modified Starch, Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Live Cultures (Bacillus coagulans BC1031), Dextrose, Natural Colour (Cochineal Carmine), Strawberry Flavouring, Yoghurt Flavouring, Acids (Citric Acid, Malic Acid), Vegetable oils (Palm, Coconut), Glazing Agent (Carnauba Wax), Acidity Regulator (Sodium Citrate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Happy Tummies Immune Support Softies (3-12 vjeç)”

LART