Haliborange – Halibaby Live Culture Drops (0m+)

1,500 Lekë

Suplement i përshtatshëm që nga lindja deri në 4 vjeç që ndihmon në përmirësimin e florës intestinale

Përshkrimi i Produktit

Haliborange Halibaby Live Culture Drops

Halibaby Live Culture Drops janë një mënyrë e shkëlqyer për të siguruar disa baktere të mira natyrore, të hulumtuara shkencërisht, për të rritur marrjen e tyre të kulturës së gjallë, për të mbështetur shëndetin e tyre të përditshëm.

 • Pika pa shije, të përshtatshme për fëmijë që prej lindjes deri në 4vjeç.
 • Përmban Lactobacillus rhamnosus GG, një lloj shtami bakterial shumë i studiuar i cili banon normalisht në zorrën e njeriut.
 • Përsosmërisht i përshtatshëm për të ndihmuar në balancimin e florës së zorrëve të foshnjave dhe fëmijëve.
 • Pa aromatizues, ngjyrues, konservant dhe pa sheqer të shtuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza ditore:

 • 0-36 muaj: 0.33 ml (9 pika)
 • 3 -4 vjeç:  0.66 ml (18 pika)

Tundeni mirë para përdorimit. Mbusheni pikatoren në dozën e rekomanduar, shpërndajeni direkt në gojë ose përziheni me qumësht, lëng apo ushqim për fëmijë.

Shtesat ushqimore synojnë të plotësojnë dietën dhe nuk duhet të konsiderohen si zëvendësues i një diete të larmishme dhe një stili jetese të shëndetshëm.

Firma

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

5ml

Medium-chain triglycerides, Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Vegetable oil (Shea), Emulsifier: Mono-and diglycerides of fatty acids.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Haliborange – Halibaby Live Culture Drops (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART