- 10%Hot

Hairburst – Volume & Growth Elixir

Original price was: 4,300 Lekë.Current price is: 3,870 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ky eliksir shumë-funksionesh mund të përdoret në flokë të lagur dhe të thatë dhe është e formuluar për të promovuar volum, reduktuar rënien e flokëve dhe për të mbrojtur flokët nga rrezet UV, stilimi dhe ndotja.

 • Rritje e flokut: Proteina organike të bizeles stimulon molekulat specifike përgjegjëse për rritjen e flokëve.
 • Volum i shtuar i flokëve: përmban Aquaflex XL-30, që shton volumin në flokë.
 • Flokë më të trashë: Anagain mban ujin në flokë duke përmirësuar pamjen e flokëve.
 • Mbrojtje e flokëve: përdoreni para se ti thani për ti mbrojtur flokët nga nxehtësia. Gjithashtu mbron nga rrezet UV dhe ndotja.
 • Nuk përmban SLS dhe paraben, Hairburst është i sigurtë dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm
 • I përshtatshëm për veganë
Firma

Haiburst

Forma

Flakon me pompë

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hairburst – Volume & Growth Elixir”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART