- 10%

Hairburst – Shampoo For Longer Stronger Hair

(5 përshtypje mbi produktin)

1,980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shtoni rritjen e flokëve dhe përmirësoni cilësinë e tyre. E formuluar shkencërisht me përbërës premium & natyralë.

Hairburst Shampo përmban 95% përbërës natyralë, përfshirë Pantenolin, i cili dendëson flokët, 9 lloje aminoacidesh si dhe proteina të grurit të hidrolizuara të cilat forcojnë flokët duke reduktuar këputjen, për flokë më të gjatë dhe të fortë dhe dukshëm më të trashë.

Rezultati

Flokët janë më të shëndetshëm, më të fortë dhe këputen me pak.

 • Formulë pa SLS, pa silikon dhe paraben, vegane. Me aromë të këndshme të avokados dhe kokosit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni për 2-3 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Haiburst

Forma

Shishe

Sasia

350ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  71%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Hairburst – Shampoo For Longer Stronger Hair
 • Egla G. (blerës i verifikuar)

  Superrr!!! ✨✨✨✨✨

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Me pelqen shume per flokte e mij te yndyrshem.

 • Zaimira M. (blerës i verifikuar)

  Nje nga shampot me te mira qe kam provuar per floket e mi te thate ? I love it!!

 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Jam shume e kenaqur me shampon super

 • Luljeta D. (blerës i verifikuar)

  Super. Nder me te mirat qe kam provuar deri tani. Shpresoj te sillni edhe versionet e reja qe sapo ka nxjerre Hairburst.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART