Hairburst – Chewable Hair Vitamins

3,900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hairburst vitamina të përtypshme janë një mënyrë e lehtë për të siguruar marrjen e vitaminave thelbësore për rritjen normale të flokëve.

 • Biotina: gjithashtu e njohur si vitamina B7, është një vitaminë thelbësore për trupin. Mungesa e biotinës mund të çojë në hollimin dhe rënien e flokëve.
 • Zinku luan një rol të rëndësishëm në rritjen dhe riparimin qelizor, përfshirë ato të flokëve.
 • Bakri ndihmon në reduktimin dhe ngadalësimin e procesit të thinjes. Mirëmban pigmentin e flokëve.
 • Seleniumi antioksidant i fuqishëm
 • Vitamina A, C, E, B

Me bazë xhelatine, vitaminat Hairburst kanë shije të këndshme luleshtrydhe, duke i bërë një alternativë shumë të mirë për personat që nuk gëlltisin dot kapsulat. I përshtatshëm për femra si dhe meshkuj.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 vitamina, një herë në ditë. Ju rekomandojmë ta merrni larg ushqimit për një përthithje më të mirë. Për një rezultat më të mirë këshillohet të merret për 3 muaj.

Kujdes: Kjo vitaminë përmban vitaminë A. Mos e merrni nëse jeni shtatzanë ose po përpiqeni për një shtatzani.

Pa gluten. Pa OMGJ. Vegane

Firma

Haiburst

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hairburst – Chewable Hair Vitamins”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART