- 10%

Hairburst – Balsam për flokë të fortë

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,980 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Përmirëson rritjen dhe cilësinë e flokëve. E formuluar shkencërisht me përbërës premium & natyralë

Balsami Hairburst është i formuluar me Pantenol i cili mban ujin dhe ndihmon në përmirësimin e pamjes. Proteinat e hidrolizuara të grurit mbrojnë flokun dha parandalojnë majat që ndahen dhe aminoacidet mundësojnë flokë të shëndetshëm duke përmirësuar aftësinë e flokut për të mbajtur lagështinë ku dëmtimi mund të ndodhë, si nga nxehtësia ose stilimi.

Rezultati

Floket jane te shendetshem, me te forte, keputen me pak dhe rriten me shume.

Formule vegane, pa SLS, pa paraben, pa silikone. Arome e kendshme e avokados dhe kokosit.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël në majat e flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Haiburst

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

350ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Hairburst – Balsam për flokë të fortë
 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Shume e mire .

 • Zaimira M. (blerës i verifikuar)

  Super i mire, i hidraton floket dhe nuk ndihet aspak i rende, ne kombinim me shampon eshte nje mbrekulli.

 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Nje kombinim perfekt sebashku me shampon Hairburst!!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Përbërësit
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Citric Acid, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Panthenol, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Amyl Cinnamal, Coumarin.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART