- 20%

Nuxe – Eksfoliant trupi

(1 përshtypje mbi produktin)

2,240 Lekë

Nuxe – Gommage Corps Fondant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Eksfoliant trupi

Eksfoliues kremoz i lëkurës së trupit me mikrogrimca eksfoliuese 100% vegjetale.

Përkujdesje që mbron filmin hidro-lipidikfalë eksfoliuesve vegjetalë.

Rezultati: Lëkurë e butë dhe e lëmuar, e çliruar nga qelizat e vdekura, papastërtitë dhe ashpërsia.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret në lëkurë të lagur 1-2 herë në javë, masazhohet butësisht duke insistuar mbi zonat e ashpra të trupit pastaj shplahet.

 

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 2
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  100%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Eksfoliant trupi
 • Shume i shtrenjt per funksionon qe ka

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART