Antipiol – Golapiol Junior spraj për fytin për fëmijë

630 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Golapiol Junior spraj

Virtytet e dobishme të Propolis, një antibiotik i vërtetë natyror i aftë për të stimuluar mbrojtjen e trupit, në paketim praktik spraj, pa alkool dhe me një shije të lezetshme të luleshtrydheve. I përshtatshëm për fëmijët, me veprim antibakterial dhe antiinflamator në kavitetin e gojës dhe në fyt.

Me nebulizer të dozuar paraprakisht dhe  kanulë 360°, lejon një aplikim direkt në pjesën e prekur.

Udhëzime mbi përdorimin

Sprucojeni në gojë duke shtypur 2 herë pompën. Përsëriteni aplikimin 3-4 herë në ditë.

Mbajeni larg fëmijëve. Tundeni para përdorimit.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Antipiol – Golapiol Junior spraj për fytin për fëmijë”

LART