Gleitgelen xhel lubrifikant

620 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tharja vaginale prek femrat e të gjithë moshave. Në shumicën e rasteve, jep kruarje dhe djegie. Veçanërisht gjatë aktit, mund të shkaktojë dhimbje, e cila ndikon ndjeshëm në kënaqësinë.

Gleitgelen për zonën intime përdoret në rastet e tharjes vaginale duke rritur lubrifikimin e mukozës dhe vepron si lubrifikant gjatë aktit seksual. Gleitgelen vepron lokalisht dhe menjëherë.

 • Lubrifikant me bazë uji
 • I përshtatshëm me prezervativë
 • Pa hormone
 • Pa ngjyrues dhe parfum
 • I testuar bakteriologjikisht

 

Firma

Montavit

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

20gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Gleitgelen xhel lubrifikant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART