GlaxoSmithKline – Fenistil roll-on freskues pas pickimit apo djegieve

1,100 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

GSK – Fenistil cooling roll-on stick

Fenistil cooling roll-on ndihmon me efektin e saj ftohës kundër pickimeve të insekteve dhe djegieve të lehta nga dielli. Ftoh zonat e prekura të lëkurës dhe qetëson lëkurën e irrituar. Falë formatit të tij, mund të aplikohet lehtësisht, madje edhe në lëvizje. Nuk përmban përbërës, ngjyra dhe aroma. Gjithashtu është i përshtatshëm për fëmijët nga 12 muajsh dhe të rriturit.

 • Qetëson dhe ftoh lëkurën e irrituar
 • Përdoret lehtësisht
 • Nuk përmban aroma ose ngjyra
 • Ideale për fëmijët dhe të rriturit
 • Praktik në lëvizje

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme mbi zonën e prekur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Glaxosmithkline

Mosha

12m+

Forma

Stick Roll-On

Sasia

8ml

1 g gel contains 1 mg dimetindene maleate, purified water; Propylene glycol; Carbomer 980; Sodium hydroxide; Methyl 4-hydroxybenzoate (E218).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “GlaxoSmithKline – Fenistil roll-on freskues pas pickimit apo djegieve”

LART