Gilbert – A-Cerumen sulucion për higjenën e veshit

1,150 Lekë

(Gilbert A-Cerumen Ear Hygiene)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Gilbert A-Cerumen Ear Hygiene është një solucion i butë për higjenën e veshëve me bazë agjente surfaktante me origjinë bimore, i përshtatshëm për të gjithë familjen.

Ky solucion 2 në 1, efiçent, i butë dhe i sigurtë, lejon të trajtoni bllokimet nga dylli por gjithashtu ta parandaloni formimin e tij.

Nuk irriton dhe është i thjeshtë në përdorim, i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj dhe të rriturit.

Pa konservante

Udhëzime mbi përdorimin

 • Përdoreni sprajin rregullisht (2 herë në javë)
 • Nëse keni një bllokim, përdoreni për 3-4 ditë me rradhe, në mëngjes dhe darkë.
Firma

Gilbert

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

40ml

Tensio-actifs doux (Sodium Acylsarcosinate et Sucrose Ester), Agent Humectant, Colorant d’Origine Végétale. Excipients qsp 100%.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Gilbert – A-Cerumen sulucion për higjenën e veshit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART