- 41%

Germinal – Profound Action Hyaluronic Acid

Original price was: 6,380 Lekë.Current price is: 3,764 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Acidi Hialuronik është një substancë natyrale e trupit tonë, një “sfungjer molekular” i aftë për të kapur më shumë se 1000 herë peshën e tij në ujë. Me kalimin e kohës, është e nevojshme për ta forcuar përmes produkteve të jashtme.

Aplikimi i Germinal Hyaluronic Acid çdo ditë transformon lëkurën tuaj, rrudhat zbuten, lëkura duket më e re, e hidratuar, e butë dhe me shkëlqim.

Acidi hialuronik– zbut rrudhat e mimikës. Lëkura ndriçon dhe është e hidratuar në thellësi.
Acidet yndyrore te esterizuara– transportojnë acidin hialuronik në shtresat e thella të lëkurës.

 • Per te gjithe tipet e lekurave
 • Pa paraben
 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar oftalmologjikisht
 • Jo komedogjenike
 • Hipoalergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ampulë Germinal Hyaluronic Acid në të gjithë fytyrën duke përfshirë dhe zonën rreth syve. Sapo të përthithet, prisni pak momente dhe aplikoni kremin tuaj.

Firma

Germinal

Mosha

25+

Forma

Ampula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Germinal – Profound Action Hyaluronic Acid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART