- 41%

Germinal – Profound Action Collagen and Elastin

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 6,540 Lekë.Current price is: 3,859 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Germinal Profound Action Collagen and Elastin ushqen çdo ditë lëkurën në thellësi dhe favorizon elasticitetin e fibrave të lëkurës që zvogëlohen me kalimin e moshës. Për më tepër, kompenson reduktimin e prodhimit të kolagjenit, duke parandaluar shfaqjen e rrudhave dhe duke i reduktuar ato.

Rezultati? Një lëkurë më e fortë dhe më e re

 • Kolagjeni: forcon fibrat elastike të lëkurës, siguron ushqyerje dhe qëndrueshmeri.
 • Elastina: zvogëlon thellësinë e rrudhave dhe vijat e holla
 • Acidet yndyrore të esterizuara: përmbajnë ekstrakte algash që stimulojnë prodhimin e kolagjenit nga vetë lëkura.– Pa paraben
  – I testuar dermatologjikisht
  – I testuar oftalmologjikisht
  – Jo komedogjenik
  – Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ampulën në lëkurë të pastruar e të tharë. Sapo të jetë përthithur vazhdoni aplikimin e kremit tuaj.

Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Ampula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Germinal – Profound Action Collagen and Elastin
 • Linda .

  Lekura ime eshte me e bute dhe me shkelqim

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART