- 41%

Germinal – Oxygening Cellular Intensive Night Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,210 Lekë.Current price is: 2,484 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Cellular Oxygenating Intensive Germinal Night Cream ngadalëson plakjen e lëkurës duke përfituar nga orët e gjumit. Rregullon dukshëm gjendjen e lëkurës dhe ju ndihmon të keni një lëkurë më të butë, më homogjene me një gjest të vetëm.

 • Oil free
 • E testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben, pa parfum
Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Germinal – Oxygening Cellular Intensive Night Cream
 • Egla G. (blerës i verifikuar)

  Super profukt! ✨✨

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART